top of page

לקוחות מספרים

לקוחות מספרים על הטיפול ההומאופתי אצל מאיה גרין 

פחדים, חרדות וסיוטי לילה 
טיפול הומאופתי לילדים

אוהד חיטמן ממליץ ומשתף על הטיפול ההומאופתי לילדיו אצל מאיה גרין 

איריס משתפת על הטיפול ההומאופתי שניתן לבנה.
חיידק במעי, בעיות עיכול.

ד"ר ליליאנה סלצובסקי, רופאת שיניים ממליצה בחום על הטיפול ההומאופתי שיעול כרוני

​​

ערבה לידר פיזיותרפיסטית ממליצה על הומאופתיה

אן מספרת על הניסיון שלה ושל בני משפחתה עם הטיפול ההומאופתי

הפרעות שינה וחרדות והטיפול ההומאופתי

המלצה של נתי על הומאופתיה לתינוקות וילדים אצל מאיה 

המלצות נוספות:

"לכל ההורים שהתייאשו, שמי ענבר ויש לי תינוק בן שנה וחמישה חודשי 
מגיל חצי שנה לא זכור לי שבוע אחד שהילד לא היה חולה - חום/ הקאות/ נזלת/ שיעולים/ קשיי נשימה ומה לא.
הגעתי למאיה גרין בעקבות המלצה ולא השתנו חיי באותו הרגע אבל בערך שלושה שבועות אחרי, עם לקיחה של הרמדי ההומאופתית המתאימה לו השתנו חיי ובעיקר חייו של אורן - הוא עדיין חולה לפעמים כמו כל ילד אבל בעוצמה קטנה יותר וליום-יומיים.יש לציין שכל זה קרה במקביל לכניסתו של אורן לגן מה שאמור היה להקטין את סיכויי ההצלחה ובמקום זה דווקא מאז (טפו טפו טפו) הילד בריא, חיוני ושמח.ממליצה בחום. " (ענבר, רמת גן)


"הגענו למאיה גרין כדי לעזור לאלה, כשהיתה בת חצי שנה, להתמודד בצורה טובה יותר עם הקליטה בגן מבחינה בריאותית.
מאיה גרין הקשיבה, שקלה ונתנה רמדי, ואכן אלה כמעט לא חלתה ואם כן חלתה אז מחלותיה היו קצרות וקלות יחסית ותמיד בליווי מלא של מאיה גרין ובהתאמת הטיפול למצבה של אלה. המשכנו את התהליך גם בחודשי החורף שעבר בצורה קלה יחסית. בעזרתה של מאיה יציאת השיניים היא לא דבר טראומתי בשביל אלה ובשבילנו ועל הדרך קיבלנו גם דחיפה להתפתחות המוטורית. תודה לך על הטיפול הקשוב, הבלתי מתפשר ועל הזמינות המתמדת. קבלו את המלצתנו החמה!!! " (אורית, גבעתיים)

"אחרי שנה בה הבן שלי סבל באופן קבוע מנזלת ואלרגיות, ואחרי שביקרנו את כל הרופאים האפשריים, החלטתי שאין לי מה להפסיד ואני מתחילה טיפול בהומאופתיה. את הטיפול עם מאיה התחלנו עוד בשיר"ם בבית החולים אסף הרופא וכמובן שלא הסכמנו לוותר עליה והמשכנו איתה גם לקליניקה הפרטית שלה. העבודה של מאיה עם בני (ואחר כך גם עם בתי) הייתה נהדרת. אף פעם לא מלחיצה מדי, שלווה מאוד ותמיד יעילה. לא הייתי צריכה לחכות זמן רב והתופעות נעלמו לחלוטין. הילד פשוט חזר לעצמו בצורה מדהימה! את הטיפול עם הקטנה שלי כבר התחלנו באופן טבעי מתוך הבנה שאין כמו הטיפול ההומאופטי כדי ללוות את הקטנים בכל מחלות הילדות וההתחלות הקשות בגן ובכלל." (רעות, מודיעין)

"לפני 4 שנים התחלתי ועדיין ממשיכה את הטיפול ההומאופתי אצל מאיה גרין . היחס שלה לקליינט כמו השפעה של רמדי: עדין אבל בטוח. היא מסוג המומחים שלוקחים את ההומאופתיה כדרך חיים וכתוצאה מזה מפתחים תפיסה מהירה ומדויקת באבחנת הנתונים שכל כך חשובים בטיפול הומאופתי. בנוסף להומאופתיה, היא בעלת ידע רחב בנושאים מגוונים שעוזר לשפר עוד יותר את הטיפול האחראי שלה" (שושנה, ירושלים)

"אני מכירה את מאיה כהומאופטית כבר כשלוש שנים במסגרת טיפולים שנתתי לבני בן ה-7 בעבר ולי עצמי כמטופלת כעת.
מאיה גרין נתנה לנו טיפול מקצועי ביותר, תומך ומבין, אכפתי ודואג כלפי בני וגם כלפיי. הידע שלה נרחב ופעמים רבות הרגשתי שהיא עונה על הרבה שאלות שלא ידעתי לפתור לגבי עצמי. התקשורת איתה מאוד נוחה, אם בפגישה, בטלפון או דרך אי מייל. מאיה מאד אכפתית ואם יש מצב חירום היא תמיד עוזרת.מאז שהתחלתי עם ההומאופתיה איכות החיים שלי ממש השתפרה, מרגישה שינוי בהכל, בהתנהלות שלי, במחשבה שלי, בחיים שלי, עם הילדים שלי בעבודה.. בהכל. לפני שהתחלתי לקחת רמדי הומאופתית הייתי עצבנית ולא רגועה, סבלנות קצרה , היום יש לי הרבה יותר אורך רוח. סבלתי 10 שנים מעייפות כרונית, היה לי מאוד קשה לתפקד במהלך היום, מה שמאוד הפריע לי לנהל אורח חיים תקין, מאז שאני לוקחת רמדי הומאופתית יש לי הרבה יותר כוח, הרבה יותר אנרגיות.. אנשים אומרים לי שאני נראית נהדר, ההומאופתיה מאוד הפתיעה אותי, אני אדם מאוד סקפטי ואני רואה שזה עובד. לסיכום, אני מאוד סומכת ובוטחת במאיה גרין בכל הקשור בטיפול הומאופתי במשפחתי". (מרב, גדרה)

 

"I highly recommend Maya Green as a homeopath. She is very easy to talk with, she doesn't judge you or your situation, and she has the knowledge and experience for determining which homeopathic remedy is best. She has great general advice; and I guarantee that when you leave her office, you will feel relieved of the weight on your shoulders. Over the past year and a half, Maya has helped me and my family

with issues that modern medicine ignores or puts a band-aid on; things that regular doctors tell you will pass with time, or are a result of personality. More and more, I realize that most prescribed drugs are best avoided because although they may fix one small issue, they usually bring a load of dangerous side effects that sometimes

are very long lasting. Witnessing how a remedy can calm and stop an asthma attack in the middle of the night is one of the most amazing experiences that I have had with homeopathy.
If I had known about homeopathy when my children were babies, I'm sure there would have been much less stress and worry, and much more quality sleep for the entire family.
I am a true believer now that homeopathy is the answer for almost everything, and I am very thankful that I found Maya Green.
Feel free to email me if you have any questions about my experience:
atellan@yahoo.com
Sincerely,Anne Nedivi"

 

bottom of page